Прощання з бойовим побратимом

16 грудня в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області відбулося прощання з героєм 40-го батальйону. Із військовими почестями поховали бойового побратима Андрія Русіна. Він загинув 29 серпня під Іловайськом.

Загиблі 40 батальйон Андрій Русін

Андрій Миколайович, який не дожив пару місяців до 38 років, служив старшим стрільцем в батальйоні територіальної оборони “Кривбас” Збройних Сил України. Він був поруч зі своїми бойовими побратимами із початку формування батальйону, з гідністю і честю виконував бойові завдання, достойно пройшов всі складнощі військового життя.

Старший солдат Русін був важко поранений 29 серпня 2014 р. під час виходу його підрозділу з оточення поблизу міста Іловайськ Донецької області. Поранення виявилися несумісним з життям. До грудня 2014 року Андрій значився, як зниклий безвісті й був похований у Запоріжжі, як невідомий солдат. Після експертизи ДНК стало можливим знайти й перепоховати Андрія в рідному місті.

Він служив чесно і з гідністю. Він любив свою рідну землю. Він загинув героєм. Ми ним пишаємося. І він житиме в пам’яті військовослужбовців 40-го батальйону Збройних Сил України, так само як буде назавжди жити в пам’яті своїх рідних і близьких, друзів та товаришів.

Advertisements

Залишити коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s