Батальйон читає “Український тиждень”

Цілий наклад із 5 випусків суспільно-політичного журналу “Український тиждень” за жовтень-листопад 2014 року був надісланий для бійців 40-го батальйону Збройних Сил України.

Редакція журналу охоче відгукнулася на наше звернення і безкоштовно надала журнали, а також сплатила за їхнє пересилання “Новою поштою” з Києва до місця розташування військової частини. Тепер бійці отримали можливість читати пресу у вільний час, а заступники командирів підрозділів по роботі з особовим складом – проводити заняття з політінформації.

Журнал Український тиждень в 40 батальйоні

Посилка з журналами виявилася тим більш доречною, адже в одному з останніх номерів “Українського тижня” вийшла стаття про загиблого бійця 40-го батальйону Георгія Тороповського. Тож військовослужбовці змогли більше дізнатися про його долю.

Як написав у своєму Фейсбук головний редактор “Українського тижня” Дмитро Крапивенко, він радий, що в 40-му батальйоні отримали й читають його видання. А фінансове навантаження на редакцію за виділення та пересилку накладу, за його словами, не можна порівняти з тим внеском, який роблять для українців Збройні Сили.

За словами офіцера батальйону з цивільно-військових відносин, лейтенанта Віктора Коваленка, інші українські друковані видання, такі як газети “День” і “Україна молода” також попередньо зголосилися безкоштовно виділяти для 40-го батальйону свої наклади.

Advertisements

Залишити коментар

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s